شرکت سوله سازی نگین سازه واقع در شهرک صنعتی تیران – خیابان هشتم پلاک 164 به طور رسمی با مدیریت آقای مهدی شیرازی در سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ساخت و نصب انواع سوله و اسکلت فلزی ، ساخت و نصب انواع پل جرثقیل ، اجرای پوشش سقف و بدنه و همچنین اجرای ساندویچ پانل آغاز کرد.

این شرکت با سابقه درخشان در کنترل کیفیت سازه های فولادی، ایمنی، کیفیت و سرعت را سرلوحه کار خود قرار داده است.

به منظور بالا بردن ضریب دقت و حصول اطمینان هر چه بیشتر نسبت به الزامات کیفی، بازرسی های کنترل ابعادی و تستهای غیر مخرب شامل تستهای PT,MT,VT,UT ، تست ضخامت سنجی رنگ توسط مهندسین با تجربه این شرکت در کلیه مراحل تولید سازه های فلزی و نصب آنها انجام خواهد شد.

نصب سازه فلزی :

شرکت نگین سازه با در دست داشتن تجهیزات نصب سازه از قبیل تاور کرین و جرثقیل با توجه به وزن سازه فلزی و نیروهای مجرب و متعهد، آمادگی خود را جهت نصب سازه های متعارف و بلند مرتبه جوشی و پیچ و مهره ای اعلام می دارد. کیفیت خوب در نصب به همراه دقت و سرعت عمل باعث صرفه جویی در زمان یک پروژه خواهد شد.

ساخت سازه فلزی :

شرکت نگین سازه با در دست داشتن 1 کارخانه اصلی جهت ساخت و 2 کارخانه زیر مجموعه، جمعاً با مساحت 12000 متر مربع به صورت فضای مسقف و فضای باز با دسترسی جرثقیل سقفی با تجهیزات و ادوات از معتبرترین برندهای داخلی و خارجی، آمادگی تولید حداقل 500 تن اسکلت فولادی ساختمانی و صنعتی در ماه را دارا می باشد.

محاسبه و طراحی سازه فلزی

این شرکت با در اختیار داشتن طراحان و کارشناسان مجرب، آمادگی ارایه خدمات محاسباتی،طراحی و مشاوره به منظور بهینه سازی پروسه ساخت را دارا می باشد. با استفاده از خدمات این بخش و با بکارگیری نرم افزارهای پیشرفته این شرکت نقشه های سنگین و غیر معقول را مجددا مورد ویرایش قرارداده و نسبت به بهینه سازی و تعدیل وزن سازه های فلزی اقدام می نماید.

سوله سازی نگین سوله

سوله سازی نگین سازه